Plan lekcji
Rozrywka ;-]

• Rok szkolny 2005/2006 - klasa I

• Zawody sportowe - sztafetowe biegi przełajowe

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Ostrowieckiego Szkół Ponadgimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych wywalczyła drużyna ZS3 w składzie: Konrad Słowik, Łukasz Ziółkowski, Daniel Orłowski, Tomasz Kozłowski, Łukasz Bednarski, Łukasz Starba, Radosław Chuchała, Kamil Kozieł i Damian Pronobis. Opiekunem zespołu był mgr Kazimierz Jaros.

• Zawody sportowe - koszykówka chłopców klas I

II miejsce w Turnieju o Puchar Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Kultury Fizycznej i Turystyki Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Św. w koszykówce chłopców klas I szkół ponadgimnazjalnych. Po bardzo wyrównanym i zaciętym pojedynku w finale zawodów nasza drużyna uległa jedynie IV LO - do rostrzygnięcia finału potrzeba było aż dwóch dogrywek (29:27). Oto skład naszego zespołu: Radosław Chuchała, Piotr Wójcik, Michał Leśkiewicz, Paweł Heda, Michał Zaborowski, Michał Jelonek, Grzegorz Pastuszka i Maciej Kolęda. Opiekunem drużyny był mgr Grzegorz Sołtykiewicz. Zawody zostały przeprowadzone w sportowej atmosferze. Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz puchary. Za prawidłowy przebieg turnieju odpowiedzialny był p. Stanisław Paluch (emerytowany nauczyciel ZS3) i p. Wiesław Kepel.

• Konkurs na stronę internetową dla FIAT TOP AUTO

W marcu 2006r. został rostrzygnięty Wewnątrzszkolny Konkurs Na Stronę Internetową Salonu Samochodowego TOP AUTO przy ul. Sandomierskiej.
         Zwycięzcą konkursu został Sylwester Szot z klasy 1 Ta (technik informatyk). Dla zwycięzcy firma TOP-AUTO ufundowała nagrodę w wysokości 200 zł (m.in. głośniki komputerowe dużej mocy).

• Rok szkolny 2006/2007 - klasa II

I miejsce sztafety przełajowej ZS3 na dystansie 10x1500m. Skład zwycięskiej drużyny to: Łukasz Bednarski, Łukasz Starba, Mirosław Staniek, Remigiusz Kowalski, Dawid Kozieł, Michał Czupryn, Michał Rybak, Marcin Maj, Łukasz Pękalski, Szymon Przemyski i Damian Brociek. Opiekunem uczniów był p. Kazimierz Jaros.

• Rok szkolny 2007/2008 - klasa III

Zespół Szkół Nr 3 po raz czwary z rzędu wywalczył tytuł mistrza powiatu w sztafecie 10x 1500m. Jednym z uczestników sztafety był uczeń naszej klasy Marcin Maj (widoczny na zdjęciu).