I II III IV

== Wersja do wydruku (zawiera numery sal): Grupa I oraz Grupa II ==

Poniedziałek 07:15 - 14:25Wtorek 08:10 - 14:25
07:15-08:00Systemy operacyjne i sieci komputerowe 
08:10-08:55Systemy operacyjne i sieci komputerowe Przysposobienie obronne
09:05-09:50Systemy operacyjne i sieci komputerowe Geografia
10:00-10:45MatematykaJęzyk polski
11:00-11:45MatematykaI język obcy
11:55-12:40Wychowanie fizyczneReligia
12:50-13:35Programowanie strukturalne i obiektoweWychowanie fizyczne
13:40-14:25Programowanie strukturalne i obiektoweII język obcy
14:30-15:15  
Środa 09:05 - 14:25Czwartek 07:15 - 14:25
07:15-08:00 Chemia
08:10-08:55 Urządzenia techniki komputerowej
09:05-09:50Multimedia i grafika komputerowaPodstawy przedsiębiorczości
10:00-10:45Multimedia i grafika komputerowaFizyka i astronomia
11:00-11:45Multimedia i grafika komputerowaI język obcy
11:55-12:40MatematykaReligia
12:50-13:35II język obcyWychowanie fizyczne
13:40-14:25BiologiaWiedza o kulturze
14:30-15:15  
Piątek 08:10 - 13:35 / 14:25
07:15-08:00 
08:10-08:55Oprogramowanie biurowe
09:05-09:50Oprogramowanie biurowe
10:00-10:45Język polski
11:00-11:45Język polski
11:55-12:40Urządzenia techniki komputerowej
12:50-13:35Historia
13:40-14:25Wychowawcza / wolne
14:30-15:15 


Poniedziałek 08:10 - 15:15Wtorek 08:10 - 14:25
07:15-08:00  
08:10-08:55Oprogramowanie biurowePrzysposobienie obronne
09:05-09:50Oprogramowanie biuroweGeografia
10:00-10:45MatematykaJęzyk polski
11:00-11:45MatematykaI język obcy
11:55-12:40Wychowanie fizyczneReligia
12:50-13:35Multimedia i grafika komputerowaWychowanie fizyczne
13:40-14:25Multimedia i grafika komputerowaII język obcy
14:30-15:15Multimedia i grafika komputerowa 
Środa 10:00 - 14:25Czwartek 07:15 - 14:25
07:15-08:00 Chemia
08:10-08:55 Urządzenia techniki komputerowej
09:05-09:50 Podstawy przedsiębiorczości
10:00-10:45Programowanie strukturalne i obiektoweFizyka i astronomia
11:00-11:45Programowanie strukturalne i obiektoweI język obcy
11:55-12:40MatematykaReligia
12:50-13:35II język obcyWychowanie fizyczne
13:40-14:25BiologiaWiedza o kulturze
14:30-15:15  
Piątek 07:15 - 13:35 / 14:25
07:15-08:00Systemy operacyjne i sieci komputerowe
08:10-08:55Systemy operacyjne i sieci komputerowe
09:05-09:50Systemy operacyjne i sieci komputerowe
10:00-10:45Język polski
11:00-11:45Język polski
11:55-12:40Urządzenia techniki komputerowej
12:50-13:35Historia
13:40-14:25Wychowawcza / wolne
14:30-15:15